Contact


Wijzigingen en suggesties?

Heeft u een suggestie voor onze website? Is er informatie die ontbreekt? Stuur een email naar contracteringregio@nijmegen.nl met uw suggesties of tips voor een betere website en betere samenwerking.

 

Post- en bezoekadres

Regionaal Ondersteuningsbureau Wmo & Jeugdhulp| Regio Nijmegen

Bezoekadres: Korte Nieuwstraat 6

Postadres: MO50 | Postbus 9105 | 6500 HG Nijmegen

Voor vragen kunt u altijd contact opnemen met het ROB. Voor algemene vragen mag u e-mailen naar: contracteringregio@nijmegen.nl

 

Contactinformatie

Leidinggevende ROB

Bas Linders

E | b.linders@nijmegen.nl

T | (06) 27 59 57 17

 

Algemeen Projectleider

Michiel Rademaker

Projectleider regio Nijmegen voor vragen over inkoop, contractbeheer en kwaliteit

E| m.rademaker@nijmegen.nl

T | (06) 46 71 10 81

 

Contractmanagement

Voor specifieke vragen mag uw email via uw contractmanager gaan, uw aanspreekpunt voor de regio:

Jeroen Hack

Contractmanager GGZ en Jeugdbescherming, Jeugdreclassering Gecertificeerde Instellingen

E | j.hack@nijmegen.nl

T | (06) 15 89 56 86

 

Henriette de Boer

Contractmanager Ambulante Wmo,Jeugd en Dyslexie

E | h.de.boer@nijmegen.nl

T | (06) 21 16 05 76

 

Carlijn van Daal

Contractmanager Jeugdhulp met Verblijf

E| c.van.daal@nijmegen.nl

T | (06) 55 46 58 97

 

Martin Ruiter

Contractmanager Ambulante Wmo en Jeugdhulp, Tijdelijk Verblijf

E | m.ruiter@nijmegen.nl

T | (06) 52 71 74 02

 

Yvonne Muris

Contractmanager Beschermd Wonen

E| y.muris@nijmegen.nl

T| (06) 54 23 34 21